Ekologické papírové tašky


Papírové tašky jsou určeny hlavně pro náročnějšího zákazníka. Tašky jsou vyráběny se zkroucenými papírovými uchy nebo s bavlněnými, případně polyesterovými šňůrkami. Funkčnost a robustnější vzhled tašek zajišťuje zpevněné dno a horní část tašek.

Každý den na ulicích měst přibývají tuny plastových odpadků. Rozložení klasického plastu trvá nejméně 300 a více let. Taková doba rozkladu je na skládku odpadu příliš vysoká. Ekologické papírové tašky, které vyrábíme, se vyrábějí z ekologického kraftového papíru hnědé nebo bílé barvy. Tento papír je buď z primární suroviny nebo ve verzi po recyklaci papíru a velmi snadno se rozkládá.

Na výběr z ekologických papírových tašek je více typů, kromě jiných i papírové tašky na víno. K dispozici je několik velikostí podle konkrétního modelu. Silná ucha zajišťují, že se vám papírové tašky neroztrhnou ani při vyšší hmotnosti obsahu. Papírové tašky se vyrábějí moderním flexotiskem od 3000 ks. Pro potisk papírových tašek si můžete připravit grafiku s možností potisku do 6 barev nebo plnobarevně v systému CMYK.

Nabídka papírových tašek

Papierová taška Kraft Classic

Papírové tašky Kraft Classic

Tyto papírové tašky patří mezi nejprodávanější a zároveň nejlevnější typ. Tašky jsou vhodné prakticky pro jakoukoli maloobchodní provozovnu.

Papierová taška Kraft Premium

Papírové tašky Kraft Premium

Luxusní model papírových tašek, které jsou předurčeny na výjimečné příležitosti. Nabízejí bohaté možnosti výroby od výběru materiálů až po zušlechtění.

Papierová taška Kraft Premium Eco

Papírové tašky Kraft Premium Eco

Tašky jsou jako stvořené pro "eko maniaky". Vyrábíme z kvalitních eko papírů s certifikátem FSC v hnědé nebo bílé barvě.

Papierová taška Kraft Shopping

Papírové tašky Kraft Shopping

Chcete se odlišit od konkurence? V tom případě Vám doporučujeme tašky s výsekem uší přímo do zpevněného výseku horní záložky.

Papierová taška na víno

Papírové tašky na víno

Jednoduché a levné tašky typu Kraft Classic na víno. Tisk realizována strojově flexotiskem nebo ručně sítotiskem.

Vianočné tašky

Papírové tašky vánoční

Dárky a Vánoce k sobě prostě neodmyslitelně patří a bez tašek s vánočními motivy si u nás Vánoce už ani neumíme představit. Nabízíme zakázkovou výrobu vánočních tašek Kraft Premium na zakázku dle Vašich přání. Tašky jsou ručně skládané, proto je termín dodání těchto tašek delší.