Proč zvolit ekologické tašky


#1: Uznáváme tradice pro ochranu životního prostředí

Pamatujete jsi, jak naše babičky nesly nákup v igelitce s logem velkého nákupního řetězce? Ne, my také ne.🙂

Kdysi se nákupy odnášeli v poctivých plátěných taškách, které nejen, že byly ekologické, ale i co-to vydržely.

Dnes se jen na Slovensku rozdá statisíce igelitových tašek denně. Ty znamenají nemalou a podle nás zbytečnou zátěž na životní prostředí.

Ekologické tašky, které váš zákazník jen tak nevyhodí

#2: Bavlněné tašky, které váš zákazník nevyhodí ani dlouho po nákupu

Naše ekologické tašky jsou pevné, trvanlivé a příjemné na dotek. Tašky z kvalitní evropské bavlny vám pomohou, aby vás zákazníci viděli jako moderní firmu, jejíž není ukradené životní prostředí. Jejich nákupem zároveň podpoříte evropské producenty tkanin a samozřejmě i naši každodenní práci.

Bavlněné tašky vydrží nesrovnatelně více než ty igelitové, čímž nešetří jen životní prostředí, ale i váš firemní rozpočet. Vždyť čím déle jsou vaše tašky na očích, tím lépe pro vás, no ne?

Ekologické tašky s vaším logem

#3: Váš potisk na kvalitních ekologických taškách vám pomůže s brandingem i imidžem vaší firmy

Tvrdě pracujete na dobrém jménu vaší firmy a víte, že v byznysu záleží i na detailech. Snad každý z nás se již setkal s užitečnými reklamními předměty na dennodenní použití jako jsou například reklamní pera či hrnky. Jsme přesvědčeni, že funkci takového denního používání bez problémů splní i bavlněná taška, ve které jsi zákazník odnese zakoupené zboží.

Kromě toho jsou bavlněné tašky s potiskem vašeho firemního loga skvělou příležitostí, jak za málo peněz zlepšit „eko“ image vaší firmy.

Široká nabídka materiálů různých gramáží a barev

#4: Široká nabídka materiálů různých gramáží a barev, díky které vám vytvoříme tašku podle vašich představ

Naše nabídka je široká, tak můžeme sebevědomě říci, že víme udělat téměř cokoli z u nás dostupných materiálů. Rádi se vám přizpůsobíme ve všem, včetně rozměrů tašky.

U nás jsi můžete vybírat až ze 7 různých gramáží bavlny ve všech základních barvách. Vy jsi tak můžete zvolit tu, na které bude váš potisk vypadat nejlépe.

Tip pro fajnšmekry: Pokud rádi pouštíte uzdu kreativitě, tak vás potěší i to, že u nás jsi nevybíráte pouze barvu tašky, ale i barvu jejích uší. Díky tomu víte dát taškám unikátní design, který bude ladit s vaším logem a jeho barvami. Také jsi můžete zvolit vlastní rozměr tašky a délku uší.

Pozn.: Nejvhodnější je kombinovat barvy, které mají stejnou nebo podobnou gramáž bavlny. Kombinace 145 g bavlny a 250 g plátna není vhodná. Přijatelná je však kombinace 260 a 280 g bavlny kepr.

Široká nabídka ekologických tašek

#5: Na kvalitě nám záleží

Ano, naše tašky vypadají dobře, ale jejich pravou krásu objevíte až dotykem. Pečlivě vybíráme bavlněné tkaniny, do kterých se zamilovali naši zákazníci. Věříme, že jsi je zamilujete i vy.

Kvalita tkaniny se nedá srovnat s tou, kterou znáte u většiny tašek vyrobených v Asii. O kvalitě šití ani netřeba mluvit. 🙂

 

Věříme, že více vám řeknou emaily od našich zákazníků:

„Tašky dnes prišli. Sú super. Tešíme sa. Verím, že čoskoro budeme môcť pokračovať v spolupráci.“ –  mkn s.r.o.

„Kvalitný materiál, krásne farby a precízne ušité tašky.“igc.sk, Mgr. Adriana Valentová

„Najkvalitnejšie ekologické vrecúška a tašky, s ktorými sme sa stretli.“Hoffebelts.com, Peter Hoffelder